Lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Peuters
10.00 - 10.30
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Kleuters
10.30 - 11.15
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Kinderdans
11.15 - 12.15
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Modern/Ballet
Kids 7+
12.15 - 13.30
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Breakdance
12.30 - 13.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen

Breakdance
13.30 - 14.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen
B-Legendz
16.30 - 17.30
Docenten: Chloë/Anoek Locatie: Kroevensport zaal 2

Illmatic
17.30 - 19.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2
Hiphop kids
9-11 jaar
17.00 - 18.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1
Hiphop kids
9-11 jaar
17.00 - 18.00
Docent: Chloë Locatie: Kroevensport zaal 1

Breakdance
17.30 - 18.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen

Hiphop Teens
18.00 - 19.00
Docent: Chloë Locatie: Kroevensport zaal 1

40+ dans
40+
18.45 - 19.45
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Modern
19.45 - 21.00
Docent: Martine Locatie: Oliemolen
Modern/Ballet
Kids 9+
17.00 - 18.00
Docent: Niki Locatie: Oliemolen

Duo
17.30 - 18.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1
Little moves
5 - 7 jaar
17.30 - 18.30
Docent: Mandy Locatie: Kroevensport zaal 1

Show
Show kids: 8 - 11 jaar
17.30 - 18.30
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2

Show
Show tieners
18.30 - 19.30
Docent: Mandy Locatie: Kroevensport zaal 2

Show
Show volwassenen
18.30 - 19.30
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2

Showselectie
19.30 - 21.00
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2
Illmatic
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1
18.00 - 19.00

B-Legendz
18.30 - 19.30
Docenten: Chloë/Anoek Locatie: Kroevensport zaal 2

Hiphop Teens
12 - 15 jaar
19.30 - 20.30
Docent: Anoek Locatie: Kroevensport Zaal 2

Hiphop Teens
16+
20.30 - 21.30
Docent: Anoek Locatie: Kroevensport Zaal 2
Solo
18.00 - 19.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1

Modern/Ballet
11+
18.00 - 19.15
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

K-Oss
19.00 - 20.30
Docent: Irene Locatie: Kroevensport zaal 1

Spitzen
Vanaf 11 jaar
19.15 - 19.45
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Ballet
Tieners/volwassenen
19.45 - 21.00
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

BarBeatz
20.30 - 22.00
Docent: Irene Locatie: Kroevensport zaal 1
K-Oss
19.00 - 20.30
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2

BarBeatz
20.30 - 22.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2

Maandag

  • Hiphop kids
    17.00 - 18.00
  • Illmatic
    18.00 - 19.00
  • B-Legendz
    18.30 - 19.30
  • Hiphop Teens
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Teens
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Hiphop kids
    17.00 - 18.00
  • Breakdance
    17.30 - 18.30
  • Hiphop Teens
    18.00 - 19.00
  • 40+ dans
    18.45 - 19.45
  • Modern
    19.45 - 21.00

Woensdag

  • Modern/Ballet
    17.00 - 18.00
  • Duo
    17.30 - 18.00
  • Solo
    18.00 - 19.00
  • Modern/Ballet
    18.00 - 19.15
  • K-Oss
    19.00 - 20.30
  • Spitzen
    19.15 - 19.45
  • Ballet
    19.45 - 21.00
  • BarBeatz
    20.30 - 22.00

Donderdag

  • B-Legendz
    16.30 - 17.30
  • Illmatic
    17.30 - 19.00
  • K-Oss
    19.00 - 20.30
  • BarBeatz
    20.30 - 22.00

Vrijdag

  • Little moves
    17.30 - 18.30
  • Show
    17.30 - 18.30
  • Show
    18.30 - 19.30
  • Show
    18.30 - 19.30
  • Showselectie
    19.30 - 21.00

Zaterdag

  • Peuters
    10.00 - 10.30
  • Kleuters
    10.30 - 11.15
  • Kinderdans
    11.15 - 12.15
  • Modern/Ballet
    12.15 - 13.30
  • Breakdance
    12.30 - 13.30
  • Breakdance
    13.30 - 14.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hiphop kids
9-11 jaar
17.00 - 18.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1
Hiphop kids
9-11 jaar
17.00 - 18.00
Docent: Chloë Locatie: Kroevensport zaal 1

Maandag

  • Hiphop kids
    17.00 - 18.00

Dinsdag

  • Hiphop kids
    17.00 - 18.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Illmatic
17.30 - 19.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2
Illmatic
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1
18.00 - 19.00

Maandag

  • Illmatic
    18.00 - 19.00

Donderdag

  • Illmatic
    17.30 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern
19.45 - 21.00
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Dinsdag

  • Modern
    19.45 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
B-Legendz
16.30 - 17.30
Docenten: Chloë/Anoek Locatie: Kroevensport zaal 2
B-Legendz
18.30 - 19.30
Docenten: Chloë/Anoek Locatie: Kroevensport zaal 2

Maandag

  • B-Legendz
    18.30 - 19.30

Donderdag

  • B-Legendz
    16.30 - 17.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hiphop Teens
18.00 - 19.00
Docent: Chloë Locatie: Kroevensport zaal 1
Hiphop Teens
12 - 15 jaar
19.30 - 20.30
Docent: Anoek Locatie: Kroevensport Zaal 2

Hiphop Teens
16+
20.30 - 21.30
Docent: Anoek Locatie: Kroevensport Zaal 2

Maandag

  • Hiphop Teens
    19.30 - 20.30
  • Hiphop Teens
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • Hiphop Teens
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Breakdance
12.30 - 13.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen

Breakdance
13.30 - 14.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen
Breakdance
17.30 - 18.30
Docent: Yannick Locatie: Oliemolen

Dinsdag

  • Breakdance
    17.30 - 18.30

Zaterdag

  • Breakdance
    12.30 - 13.30
  • Breakdance
    13.30 - 14.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
40+ dans
40+
18.45 - 19.45
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Dinsdag

  • 40+ dans
    18.45 - 19.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern/Ballet
Kids 7+
12.15 - 13.30
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen
Modern/Ballet
Kids 9+
17.00 - 18.00
Docent: Niki Locatie: Oliemolen
Modern/Ballet
11+
18.00 - 19.15
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Woensdag

  • Modern/Ballet
    17.00 - 18.00
  • Modern/Ballet
    18.00 - 19.15

Zaterdag

  • Modern/Ballet
    12.15 - 13.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Duo
17.30 - 18.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1

Woensdag

  • Duo
    17.30 - 18.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Solo
18.00 - 19.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 1

Woensdag

  • Solo
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
K-Oss
19.00 - 20.30
Docent: Irene Locatie: Kroevensport zaal 1
K-Oss
19.00 - 20.30
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2

Woensdag

  • K-Oss
    19.00 - 20.30

Donderdag

  • K-Oss
    19.00 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
BarBeatz
20.30 - 22.00
Docent: Irene Locatie: Kroevensport zaal 1
BarBeatz
20.30 - 22.00
Docent: Curtley Locatie: Kroevensport zaal 2

Woensdag

  • BarBeatz
    20.30 - 22.00

Donderdag

  • BarBeatz
    20.30 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Spitzen
Vanaf 11 jaar
19.15 - 19.45
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Woensdag

  • Spitzen
    19.15 - 19.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ballet
Tieners/volwassenen
19.45 - 21.00
Docent: Martine Locatie: Oliemolen

Woensdag

  • Ballet
    19.45 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Little moves
5 - 7 jaar
17.30 - 18.30
Docent: Mandy Locatie: Kroevensport zaal 1

Vrijdag

  • Little moves
    17.30 - 18.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Show
Show kids: 8 - 11 jaar
17.30 - 18.30
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2

Show
Show tieners
18.30 - 19.30
Docent: Mandy Locatie: Kroevensport zaal 2

Show
Show volwassenen
18.30 - 19.30
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2

Vrijdag

  • Show
    17.30 - 18.30
  • Show
    18.30 - 19.30
  • Show
    18.30 - 19.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Showselectie
19.30 - 21.00
Docent: Simone Locatie: Kroevensport zaal 2

Vrijdag

  • Showselectie
    19.30 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Peuters
10.00 - 10.30
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Zaterdag

  • Peuters
    10.00 - 10.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Kleuters
10.30 - 11.15
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Zaterdag

  • Kleuters
    10.30 - 11.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Kinderdans
11.15 - 12.15
Docent: Rowy Locatie: Oliemolen

Zaterdag

  • Kinderdans
    11.15 - 12.15
No lessen available!